MENU
Главная » 2017 » Май » 11 » Поломка робота, кпп на Ніссан NV400, та Ніссан Прімастат
18:08
Поломка робота, кпп на Ніссан NV400, та Ніссан Прімастат

Рено Бус Сервіс Renault Bus Service пропонує Вам якісний ремонт роботизованих  (роботів)  коробок передач, ізітронік, та механічної коробки передач, кпп , коробки передач на Опель Віваро і Ніссан Прімастар та Рено Трафік , Рено Мастер, Ніссан Прімастар в Києві. Звертаючись до нас, ви отримуєте висококласний сервіс і швидке обслуговування. Ми впевнені в професіоналізмі співробітників, тому надаємо вам гарантію на всі види робіт.
Що входить в послугу?
Ремонт РКПВ на Рено Трафік і Рено Мастер, Опель Віваро, Ніссан Прімастар - це не проста заміна вийшла з ладу деталі. Ми проводимо повну діагностику коробки передач, робота, в ході якої виявляємо причину її поломки. Усвідомлення джерела проблеми дозволяє максимально ефективно проводити всі ремонтні заходи.
Ми проводимо як запланований ремонт роботізірованой кпп на Ніссан NV 400 і Nissan NV 300, так і надаємо допомогу в екстрених ситуаціях. Якщо коробка передач неадекватно реагує на ваші дії, подальше пересування на автомобілі стає небезпечним для життя. Просто зателефонуйте нам: ми надамо вам качевственную консультацію. Ви можете зв'язатися з нами в будь-який Робочий час.
Ви можете отримати комплексний ремонт коробки передач Рено Трафік і часткову заміну деяких її деталей. Наприклад, заміна зчеплення роботизованою КПП - відмінне рішення в разі, коли коробка відмовляється працювати саме через неполадки в цьому вузлі транспортного засобу.
Ремонт РКПВ в нашому сервісі - це:
• попередня діагностика коробки передач;
• виявлення першопричини поломки;
• усунення причин неполадок;
• ремонт або заміна що вийшли з ладу деталей;
• перевірка працездатності системи.
Доступні ціни та інші наші переваги
Скільки коштує ремонт РКПП? Сума залежить від кількості запчастин, яким потрібна заміна, і складності самого заходу. Ціна ремонту РКПВ в кожному випадку розраховується індивідуально. У будь-якому випадку ви не отримаєте величезних фінансових витрат: головна наша мета - допомогти клієнту, а не нажитися на його проблеми.
Основна наша перевага - відмінна підготовка фахівців. Всі майстри, що працюють в нашому сервісі, отримали профільну освіту. У їх розпорядженні величезний багаж теоретичних знань і великий практичний досвід. Їх висока кваліфікація дозволяє їм швидко справлятися із завданнями різного ступеня складності.
Ремонт РКПВ, роботів Рено Трафік та ремонт роботів  - недорого, швидко, якісно! Зателефонуйте нам прямо зараз і запишіться на попередню діагностику. Приїжджайте до нас і отримаєте оперативне усунення неполадок в роботі коробки передач.

 

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Просмотров: 505 | Добавил: renomaster | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar